Blacharstwo samochodowe – Wrocław

Witamy na stronie internetowej Perfektauto – firmy, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych. Od początku działalności przyświeca nam jeden cel: chcemy spełniać oczekiwania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających i oferować im najwyższej jakości usługi.

To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to doskonała znajomość branży lakierniczej i blacharskiej, doświadczenie oraz szeroka wiedza – zarówno merytoryczna, jak i praktyczna. Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale również firmami z Wrocławia i okolic. Oferujemy Państwu najwyższą jakość napraw blacharskich oraz lakierniczych, konkurencyjne ceny i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Nasza oferta skupia się przede wszystkim na usługach blacharskich, lakierowaniu powypadkowym i renowacyjnym, regeneracji powłoki lakieru oraz usuwaniu wgnieceń bez potrzeby lakierowania metodą PDR.

W zakres blacharstwa samochodowego wchodzą naprawy wszystkich części samochodu, w tym także naprawy błotników, drzwi, dachów, części nadwozi oraz zderzaków. Warto również zaznaczyć, że posiadamy doświadczenie w usuwaniu efektów gradobić oraz wymianie reflektorów, lusterek czy nadkoli.

Usługi lakiernicze na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań

Podczas wykonywania napraw lakierniczych korzystamy z produktów pochodzących wyłącznie od znanych i cenionych w branży producentów. Ponadto wszystkie zlecenia świadczymy z własnej mieszalni lakierów wiodącego koncernu PPG. Dzięki temu mają Państwo pewność, że dobrany przez nas odcień lakieru będzie idealnie pasował do pojazdu. Oferujemy m.in. lakierowanie całego auta, jego elementów lub zaprawki lakiernicze.

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Wrocławia i szukają dobrego blacharza lub lakiernika, to nasza oferta z pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie klientów i jakość wykonywanych napraw. Ponadto informujemy, że prowadzimy stałą współpracę ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi a rozliczenia realizujemy również w formie bezgotówkowej.